Warto wiedzieć

Poniżej odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.
Kiedy najlepiej kupić suknię ślubną?
Najlepszym momentem na zakup sukni ślubnej jest termin około 8 miesięcy przed datą ślubu. 
Ile trwa przymiarka w salonie?
W naszym salonie bezpłatna przymiarka ze stylistką trwa godzinę zegarową.
Czy należy umawiać się na przymiarkę sukni ślubnych?
Zdecydowanie doradzamy umówić się wcześniej na spotkanie ze stylistką. Czas oczekiwania na termin przymiarki wynosi do dwóch tygodni.

Jak umówić się na przymiarkę?

Na przymiarkę w naszym salonie najlepiej umówić się telefonicznie (58 345 28 69). Sytuacja w terminarzu zmienia się, dlatego to najwygodniejsza i najszybsza forma kontaktu. Jeśli chcesz zmienić termin lub odwołać wizytę, również skontaktuj się z nami telefonicznie.

Czy w Livii mogę wypożyczyć suknię?
Nie, nie mamy w ofercie opcji wypożyczenia.
Budżet - czyli jak przygotować się finansowo?
W naszym salonie znajdziesz suknie ślubne w cenach od około 3 do 8 tysięcy złotych. Jeśli wymarzona suknia przekracza Twój założony budżet - nie rezygnuj z niej. Zapytaj konsultantkę o możliwość rozłożenia płatności na raty.
Jak powinnam przygotować się do przymiarki sukni ślubnych?
Grunt to pozytywne nastawienie! Na przymiarkę warto zabrać gumkę do włosów i założyć bieliznę w kolorze cielistym, w tym biustonosz z odpinanymi ramiączkami. Podkreśl swoją urodę jedynie lekkim makijażem. Na dzień przymiarki zrezygnuj z olejków czy balsamów do ciała - w Livii dbamy by modele z ekspozycji były czyste – tak, by każdej Pannie Młodej przyjemnie mierzyło się kreacje. Na czas przymiarki zapewniamy ślubne obuwie na obcasie. Przed wizytą możesz obejrzeć nasze kolekcje na stronie internetowej i spisać modele, które wyjątkowo przypadły Ci do gustu, a nawet stworzyć teczkę inspiracji. Dzięki niej, naszej stylistce łatwiej będzie poznać Twoje preferencje i marzenia.

Czy warto nastawiać się na konkretny model ze zdjęcia?

Nawet jeśli zakochałaś się w sukni ze zdjęcia i jesteś niemal pewna, że to ta jedyna, warto zmierzyć dla porównania inne suknie zaproponowane przez stylistkę lub takie, które wybierzesz sama. Dzięki temu nabierzesz 100% pewności, że suknia ze zdjęcia to ta wymarzona lub skierujesz swą uwagę ku innej kreacji.

Czy wszystkie suknie ze strony są dostępne w salonie?
W salonie posiadamy wybrane modele z tych ukazanych na stronie, a także wiele modeli, których na stronie nie ma. Wszystkie suknie ze strony można jednak zamówić.

Czy w naszym salonie można robić zdjęcia?

Ze względu na to, że Panna Młoda w salonie mierzy suknie z ekspozycji (często za małe, za duże lub za długie), które nie są dopasowane do jej figury, nie pozwalamy robić zdjęć. Takie fotografie nie oddają rzeczywistego obrazu, nie pokazują jak suknia będzie wyglądać finalnie. Wybór sukni w oparciu o amatorskie zdjęcia często okazuje się nietrafnym. Aby profesjonalnie przeprowadzić przymiarkę potrzebujemy maksymalnego skupienia, dlatego prosimy o niefilmowanie i nierobienie zdjęć podczas spotkania. Oczywiście, gdy suknia jest już gotowa i dopasowana do Klientki, można wykonać pamiątkowe zdjęcie.

Zamówiłam w Waszym salonie suknię. Kiedy mogę spodziewać się pierwszej przymiarki?

W przypadku sukni szytych na miarę pierwsza przymiarka odbywa się standardowo około miesiąca przed ślubem. Z każdą naszą Panną Młodą kontaktujemy się telefonicznie, aby ustalić termin spotkania z krawcową. Pierwsza przymiarka może odbyć się później w przypadku modeli wyprzedażowych lub w przypadku późnego złożenia zamówienia - niemniej jednak termin odbioru w umowie jest terminem nieprzekraczalnym.

Nasza rada
Twój dzień jest ważnym wydarzeniem także dla Mamy, Taty, Babci, Siostry czy Przyjaciółki. Często każda z tych osób widzi Cię inaczej, każda ma inną wizję Ciebie w sukni ślubnej. Rozważnie wybierz 2-3 bliskie osoby, które będą Ci towarzyszyć w wyborze tej jedynej. Zastanów się, w której kreacji to Ty czujesz się najlepiej, która najbardziej do Ciebie pasuje? Wtedy będziesz pewna, że to właśnie ta której szukasz, a Twoi bliscy w tym Wielkim Dniu będą Tobą oczarowani! 

@2019 by Livia Salon Ślubny