Jesteśmy największym salonem ślubnym w Gdańsku. Spełnianie marzeń to nasza misja!

 

Wybór sukni ślubnej to najprzyjemniejszy i niezapomniany etap planowania ślubu. To moment, w którym możesz poczuć się prawdziwą księżniczką! Nasze suknie to starannie wyselekcjonowane perełki, które oczarują każdą kobietę. Zakochasz się w naszym nastrojowym wnętrzu, a przestronne przymierzalnie sprawią, że poczujesz się jak modelka. Nasze stylistki otoczą Cię przyjacielską opieką i branżowym doświadczeniem, a przedślubne przygotowania już na zawsze będą wywoływać cudowne wspomnienia!

Oferujemy najbogatszy wybór sukni ślubnych - od modeli całkiem gładkich, przez suknie w klimacie boho po zdobne princessy. Dostaniesz u nas także welony, okrycia i biżuterię oraz wiele innych akcesoriów. Większość naszej kolekcji obejrzysz jedynie na miejscu w salonie. Jesteśmy obowiązkowym punktem na mapie Trójmiasta, który musisz odwiedzić planując swój ślub!

 

Suknie ślubne szyjemy na miarę, ale istnieje też możliwość zakupu sukni od ręki. Oferujemy kolekcje cenionych polskich i zagranicznych marek. Na bieżąco śledzimy światowe trendy w modzie ślubnej i stylizacji, dlatego zawsze proponujemy najlepsze rozwiązania.

Nasz zespół służy miłą i kompetentną obsługą. Profesjonalizm, doświadczenie i szeroki asortyment to nasze największe atuty.

Spełniamy Marzenia!(1).png